Гібридний інвертор Humsienk 4200W 24V 230V MPPT 6200W HSINV24V4.2KW220-SRB-EU
Термін доставки: 3-5 робочих дні
Немає в наявності
Артикул: yomo_HSINV24V4.2KW220-SRB-EU Категорія: Бренд: